Vyhľadávanie


Kontakt

Juicy Works
Slovensko

V prípade záujmu o produkt, pozri sekciu Objednávky v hlavnom menu.

E-mail: juicyworks@gmail.com

Kto sme?

Sme skupina mladých ľudí, ktorých už unavuje každodenná jednotvárnosť v uliciach. Rozhodli sme sa, že využijeme svoju kreativitu a vytvoríme niečo, čo by mohlo tešiť nielen nás, ale aj iných ľudí. Tak vznikol náš projekt Juicy Works. Niečo nové, šťavnaté, neošúchané a najmä nenadiktované všemocnou módou, ktorej podliehajú celé masy. Naším zámerom je tvoriť kúsky, ktoré zabavia, ulahodia oku aj hmatu, ktoré budú originálne. Preto tvoríme vtedy keď na to máme chuť, keď máme inšpiráciu  a vytvárame to, čo nám práve napadne, neviažeme svoje ruky žiadnym trendovým lanom, do ničoho sa nenútime.

Zakladáme si na troch veciach - zábava, originalita a poctivá ručná práca. Chceme ukázať, že osobný pocit človeka je oveľa dôležitejšia vec, ako diktát módnych domov, či fabrík, ktoré masovo vyrábajú ten dobre známy pojem "byť IN". My ťa nebudeme nútiť byť "in", "cool", alebo "hot". Nebudeme Ti tlačiť do hlavy, že teraz sú IN ružové strapce, a ak si na seba zavesíš hnedý kruh, si OUT a nejdeš s módou. Jednoducho to necháme na Tebe.

Doplnky by mali dotvárať tvoj originálny štýl, môžu Ti pomáhať vyjadriť tvoju náladu, či postoje, majú Ťa spraviť jedinečným, no najmä sa s nimi musíš cítiť fajn. A preto Ti núkame aj možnosť vlastnej predstavy - ak máš nejaký konkrétny námet na šperk, ktorý by si chcel, stačí napísať a určite sa dohodneme. Sme otvorení rôznym nápadom, najmä tým bláznivým :-)